Auto’s in de kijker op Cars ‘n Coffee

De Denderhoutemse vzw Retro Car Club pakt op zondag 1 september uit met een eerste activiteit: Cars ’n Coffee, een primeur voor de regio.
‘Cars ‘n Coffee is een fenomeen dat razend populair is in de Verenigde Staten en ook in Europa langzaam bekend raakt’, zegt Stefaan De Vos, voorzitter van de Retro Car Club. ‘We willen zondag zoveel mogelijk wagens verzamelen, waarna de eigenaars en het publiek de kans krijgen om bij een kop koffie en een koffiekoek of een ander drankje bij te praten over de wagens.’

‘De Retro Car Club mag dan wel een oldtimervereniging zijn, we verenigingen in de eerste plaats mensen die gepassioneerd zijn door wagens en oldtimers. Onze leden hoeven trouwens zelf geen oldtimer te hebben. Op deze Cars ‘n Coffee zijn alle opmerkelijke wagens welkom. Er is maar één voorwaarde en dat is dat de eigenaars de liefde voor de wagen delen.’

De Cars ‘n Coffee vindt plaats van 9 tot 14 uur op het Terlindenplein en de Ninoofsesteenweg, die voor de gelegenheid verkeersvrij worden gemaakt. ‘De toegang voor de deelnemers is gratis en ook het publiek kan gratis een kijkje komen nemen. Inschrijven kan nog steeds via www.retrocarclub.be of op de dag zelf bij aankomst op het evenement.’ meteen een primeur voor de regio. • mave

De link naar het artikel vind je hier.